Biorezonans

Biorezonans i Vega Test w Centrum Zdrowia Biomed 

Biorezonans - co to jest?

Jeszcze sto lat temu poprawna diagnoza opierała się na wieloletnich doświadczeniach i uciążliwych obserwacjach pacjentów. Postęp techniki w dziedzinie diagnostyki pozwolił na stworzenie specjalnego oprogramowania wspierającego diagnostów w stawianiu diagnozy i eliminowaniu stanów chorobowych.

Mezator to najnowsze na polskim rynku urządzenie do diagnostyki organizmu.
Urządzenie jest przeznaczone do badania metodą biorezonansu, w której wykorzystuje się naturalne promieniowanie wytwarzane przez komórki naszego organizmu.

Urządzenie Mezator pozwala na precyzyjne dookreślenie w jakim miejscu znajduje się patogen i stan zapalny. Przy pomocy naszego Biorezonansu możliwa jest globalna detekcja łącznie 120 000 komórek, organów, zespołów całego ciała i scharakteryzowanie tysięcy form i stanów chorobowych.

Skanowanie jednego organu trwa około 2-3 sekund, a badanie całego organizmu pacjenta na Mezatorze trwa od około 15-20 minut. Mezator ma znaczną przewagę nad innymi urządzeniami do diagnostyki organizmu, bowiem kompleksowo wspomaga diagnostów w doborze leków i ma możliwość tworzenia terapii naprawczych.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas: 880 110 060 lub umów się na konsultację z naszym specjalistą poprzez naszą stronę: umów wizytę.

Jak działa Biorezonans?

Badanie polega na skanowaniu poszczególnych komórek, tkanek, organów, narządów, a nawet całych układów organizmu oraz precyzyjnym zlokalizowaniu występowania jednostek chorobowych.

Dzięki wsparciu technicznemu, częstym aktualizacjom i wykorzystaniu słuchawek jako fal elektromagnetycznych odbierających sygnał z mózgu o stanie danego organu, badanie tym urządzeniem jest proste i szybkie.

Biorezonans - co daje badanie?

Mezator umożliwia przeprowadzenie dokładnej analizy stanu zdrowia i postawienie jeszcze dokładniejszej diagnozy oraz dobranie odpowiedniego leczenia. 

Pozwala również wykazać poziom i obecność alergii, hormonów, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów i infekcji z określeniem ich dokładnej lokalizacji (95% dokładności, najwyższy wskaźnik na rynku). 

Wykazuje możliwość zdiagnozowania różnych dolegliwości i nieprawidłowości, a także obserwacji organizmu w czasie rzeczywistym za pomocą wizualizacji.

Vega Test w Centrum Zdrowia Biomed

VEGA-Test, czyli badanie wegetatywno-rezonansowe to metoda, która została opracowana w Niemczech i opiera się na diagnostyce elektroakupunkturowej według profesora R. Volla.

Dzięki badaniu VEGA-Test możliwe jest kompleksowe zbadanie organizmu pod kątem różnych czynników, które mogą wpływać na nasze zdrowie i samopoczucie.

Badanie VEGA-Test pozwala na trafne i szczegółowe zlokalizowanie przyczyn złego samopoczucia, co stanowi klucz dalszego postępowania w celu poprawy zdrowia. Poniżej przedstawiamy obszary, które można zbadać za pomocą tej metody:

 • Obciążenia wirusowe: Badanie VEGA-Test pozwala na wykrycie obecności wirusów w organizmie, które mogą wpływać na nasze zdrowie.
 • Pleśnie: Metoda ta umożliwia identyfikację obciążeń pleśnią, która może być przyczyną różnych dolegliwości.
 • Patogeny: VEGA-Test może wykrywać obecność różnych patogenów, takich jak pasożyty, bakterie, grzyby, obleńce, tasiemce, przywry oraz pierwotniaki, które mogą powodować infekcje i problemy zdrowotne.
 • Borelioza: Badanie VEGA-Test może pomóc w identyfikacji obciążeń związanych z boreliozą, chorobą przenoszoną przez kleszcze.
 • Szkodliwe pozostałości po antybiotykach i lekach przeciwbólowych: Metoda ta umożliwia wykrycie obecności toksycznych resztek po stosowaniu antybiotyków i leków przeciwbólowych, które mogą mieć negatywny wpływ na organizm.
 • Obciążenia szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego: VEGA-Test pozwala na identyfikację obciążeń wynikających z toksycznych substancji i czynników występujących w naszym otoczeniu, takich jak metale ciężkie, pestycydy, chemikalia.
 • Toksyczne produkty przemiany materii: Metoda ta może pomóc w identyfikacji toksycznych produktów przemiany materii, które mogą zakłócać funkcjonowanie organizmu.
 • Niedobory minerałów i witamin: VEGA-Test może również dostarczyć informacji na temat ewentualnych niedoborów minerałów i witamin w organizmie.

VEGA-Test stanowi niezwykle przydatne narzędzie diagnostyczne, które może pomóc w ustaleniu przyczyn problemów zdrowotnych.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas: 880 110 060 lub umów się na konsultację z naszym specjalistą poprzez naszą stronę: umów wizytę.

Biorezonans - terapie

Metaterapia urządzeniem Mezator doskonale sprawdza się w:

 • leczeniu chorób zwyrodnieniowych, chorób autoimmunologicznych;
 • wzmocnienia układu odpornościowego, leczeniu przewlekłych infekcji;
 • leczeniu ostrych bólów przewlekłych lub stanów zapalnych;
 • leczeniu zmęczenia, osłabienia, problemów ze snem, depresji, migren, schorzeń
  psychosomatycznych;
 • leczeniu alergii, wrażliwości na substancje chemiczne, egzemy, neurogennego zapalenia
  skóry;
 • leczeniu zaburzeń hormonalnych, skutków menopauzy;
 • leczeniu chorób związanych z dojrzałym wiekiem; leczeniu chorób dzieci, chorób
  związanych ze wzrostem, problemów wychowawczych;
 • leczeniu objawów bólu pleców, bólu stawów, skurczów i zapalenia stawów,
 • w medycynie sportowej jako pomoc w przygotowaniu do zawodu.

Jak się przygotować do badania Biorezonansem?

Przed przystąpieniem do badania biorezonansem możesz odpowiednio przygotować
organizm:

 • W przeddzień badania i w dniu badania należy powstrzymać się od zażywania
  leków i suplementów. To zalecenie nie dotyczy leków niezbędnych, których

  zaprzestanie przyjmowania mogłoby spowodować nagłe pogorszenie stanu zdrowia

  np. leków na nadciśnienie, astmę oskrzelową, w tym przypadku konieczna byłaby

  decyzja lekarza;
 • zrezygnuj ze spożycia napojów alkoholowych;
 • w miarę możliwości postaraj się ograniczyć spożywanie napojów oraz suplementów
  zawierających kofeinę, takich jak: kawa, napoje energetyczne, mocna herbata oraz

  tabletki zawierające kofeinę;
 • staraj się unikać stresu związanego z pracą oraz życiem prywatnym.

Dzień przed wykonaniem badania Biorezonansem zadbaj o odpowiednie nawodnienie organizmu wypij około 1,5-2 litrów wody. Postaw na odpowiednią regenerację organizmu, wyśpij się i zrezygnuj z jedzenia słodyczy. Ostatni posiłek przed przyjściem do gabinetu spożyj 3-4 godziny wcześniej, nie pij kawy ani napoi zawierających kofeinę czy ekstrakt z zielonej herbaty.

envelopephone-handsetmap-markercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram