Biopulsar - badanie biopola

Czym jest Refleksograf Biopulsar?

Biopulsar-Refleksograf® to biomedyczne urządzenie pomiarowe. Opiera się na alternatywnej energii Wschodu i Zachodu oraz naukach medycznych, to połączenie między umysłem a ciałem. Zaawansowane oprogramowanie Biopulsar-Refleksograf tłumaczy energię odczytaną z każdej strefy odruchowej w dłoni na język kolorów naszego ciała, pozwalając nam zobaczyć  biopole całego ciała.

Prezentacja stref refleksyjnych ciała, które są odczytywane w ciągu milisekund przez czujnik dłoni, są wyświetlane w różnych formatach: dynamiczne wykresy biofeedbacku różnych organów w czasie rzeczywistym, dynamiczna aura całego ciała, aura narządowa, aktywność czakr itp. Rolą Biopulsaru jest pomóc technikowi w natychmiastowym wykryciu braku równowagi w ciele fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Dane mogą posłużyć również do zrozumienia potęgi ludzkiego umysłu i jego interakcji z ciałem i duszą.
System Biopulsar-Reflexograph® jest narzędziem biofeedbacku, które dostarcza informacji naukowych i obiektywnych interpretacji dla całego pola elektromagnetycznego ciała i siedmiu głównych ośrodków energetycznych. Technologia Biopulsar łączy w sobie kilka sprawdzonych dziedzin nauki, takich jak biofeedback, neuronauka, refleksologia, kinezjologia, chiromancja oraz języki ciała i koloru, co czyni ją najbardziej zaawansowaną technologią bioenergetyczną na świecie!

Dostęp do informacji energetycznych „w czasie rzeczywistym” w kilku różnych formatach pozwala na natychmiastową analizę pacjenta na poziomie holistycznym – nie tylko fizycznym, ale także psychicznym, emocjonalnym i duchowym. Formaty wyświetlane na ekranie obejmują wykresy organów, analizę koloru organów i stref refleksyjnych, zdjęcia biopola całego ciała ciała oraz analizę czakr. Dostępne są dodatkowe programy pomocnicze.
Z terapii refleksologicznej wiadomo, że pewne części dłoni mają energetyczne powiązanie z narządami ciała. Każdy organ rezonuje i emituje impuls wibracyjny (falę elektromagnetyczną), który jak wiemy, że jest częścią naszego pola energetycznego. Według starożytnych nauk Wschodu o uzdrawianiu (i potwierdzonych przez kinezjologię stosowaną) poszczególne strefy na dłoni są połączone nie tylko z narządami ciała i świadomością, ale także z kolorem, ośrodkami energii subtelnej i meridianami. Pewne emocje i myśli rezonują z określonymi częściami mózgu, które są połączone z różnymi organami.

Potwierdzają to badania Joan Borysenko, autorki bestsellera New York Times, Minding the Body, Mending the Mind i Founding Partner of Mind/Body Health Sciences.

Na czym polega skanowanie biopola?

143 CZUJNIKI BIOMEDYCZNE ZAPEWNIAJĄCE HOLISTYCZNĄ DIAGNOZĘ ORGANIZMU

Zespół sensorów dłoni Biopulsar-Reflexograph® posiada trzy różne rozmiary czujnika na rękę (dla małych, średnich i dużych rozmiarów dłoni). W sumie urządzenie posiada 143 czujniki biomedyczne, a skanowanie odbywa się przez 49 stref refleksyjnych. Pomiar odbywa się w czasie rzeczywistym, dając dokładną ocenę stanu zdrowia całego organizmu. System Biopulsar przewyższa ilością czujników konkurencyjne urządzenia, które w większości wykorzystują tylko 1-3 sensorów!.

Technologia biofeedback Biopulsar monitoruje i mierzy stany fizyczne, między innymi napięcie mięśni, temperatura skóry, ilość potu skórnego, aktywność fal mózgowych. Ponadto, specjalistyczne funkcje Biopulsara obejmują również dokładne wyświetlanie barw dynamicznej aury całego ciała (pokazującej ponad 90% ludzkiej aury) oraz aury organów; umożliwiają również dostęp do informacji bioenergetycznych. Analiza wykresu pokazuje energię poszczególnych organów, natomiast kolor pokazuje, w jaki sposób wykorzystywana jest witalność. Korzystanie ze szczegółowych funkcji Biopulsara daje informację zwrotną niezbędną do zapobiegania problemom psychicznym lub fizycznym oraz wiedzę o elektromagnetycznym polu energetycznym, bioenergetyce i co najważniejsze witalności organów.

Czego możesz się dowiedzieć z badania biopola Twojego organizmu?

Skan BioPulsar może zidentyfikować:

 • Witalność narządu i etap stresu w narządzie
 • Poziomy energii komórkowej
 • Wyczerpanie nadnerczy
 • Problemy z tarczycą i hormonalne
 • ​Toksyczność
 • Stres nerek i wątroby
 • Brak równowagi cukru we krwi
 • Problemy żywieniowe
 • ​Dolegliwości dziedziczne
 • ​Trendy dotyczące ponad setek schorzeń, często zanim się zamanifestują
 • Tendencje osobowościowe i obszary stresu

​Po otrzymaniu raportu BioPulsar odzwierciedlającego obszary, które wymagają wsparcia i równowagi, lekarz wspólnie z Tobą opracuje plan wsparcia powrotu do optymalnego zdrowia.

envelopephone-handsetmap-markercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram