O mnie

Hanna Ormańczyk

Założycielka Centrum Zdrowia Biomed

Nazywam się Hanna Ormańczyk, jestem lekarzem medycyny naturalnej, osteopatą i zarejestrowanym terapeutą żywieniowym. Specjalizuję się w medycynie integracyjnej, podejściu epigenetycznym i opowiadam się za jego wykorzystaniem we współczesnej praktyce medycznej.

Zapewniam najbardziej innowacyjne, zorientowane na pacjenta, spersonalizowane plany żywieniowe oparte na profilu biochemicznym krwi lub genetycznym, które są skuteczne i bezpieczne dla każdego. Jestem również autorką książek o zdrowiu i samopoczuciu, których celem jest szerzenie świadomości na temat zdrowych praktyk żywieniowych wśród mas. Jestem zarejestrowanym terapeutą żywieniowym, certyfikowanym holistycznym praktykiem żywienia nowotworów oraz trenerem równowagi metabolicznej. Jestem biegła w dostarczaniu innowacyjnych, zorientowanych na pacjenta i spersonalizowanych metod leczenia i staram się wykorzystać moc odżywiania do leczenia dysfunkcji w organizmie. Moją klientelę stanowią wszyscy, od profesjonalnych sportowców, którzy chcą zbudować doskonałe ciało, po pacjentów chorych na raka, którzy chcą zminimalizować złe skutki chemioterapii, radioterapii i innych form leczenia. Skupiam się na stosowaniu holistycznych metod leczenia, aby zniwelować ryzyko wystąpienia takich dolegliwości jak cukrzyca, choroby układu krążenia, otyłość, przepuszczalność jelit i nowotwory.

Historia działalności

Cenrum Zdrowia Biomed ma swoje początki w Kanadzie, gdzie przez ponad 14 lat prowadziłam sieć gabinetów medycyny holistycznej.

Całe życie interesowałam się medycyną naturalną, mając 20 lat postanowiłam zgłębić tę wiedzę. Rozpoczęłam od nauki rozpoznawania języka ciała. Posiadam ogromna wiedzę na temat anatomii, fizjologii oraz energii ludzkiego ciała.

W trakcie kształcenia poznałam wielu lekarzy, w tym akademickich, którzy zaczęli łączyć medycynę konwencjonalną z medycyną naturalną, tworząc nowy nurt, tzw. medycynę integracyjną.

W trakcie trwania mojej praktyki medycyny naturalnej w dalszym ciągu na bieżąco uczestniczyłam w kursach oraz zdobywałam kolejne dyplomy szkół wyższych, wszystko po to, aby poznać najnowsze odkrycia naukowe. W 2021 obroniłam doktorat z medycyny naturalnej na University of Humanitarian Medicine.

Wprowadziłam do swojej praktyki wiele innowacyjnych urządzeń diagnostycznych, które w naturalny i nieinwazyjny sposób pomagają określić stan naszego zdrowia oraz dysproporcje fizjologiczne i energetyczne organizmu człowieka.

Uważam, że podstawą medycyny naturalnej jest świadomość jak prawidłowa dieta wpływa na wszystkie problemy w naszym ciele. Sposób budowania posiłków i dieta adekwatna do potrzeb naszych organizmów jest podstawą leczenia i utrzymania prawidłowej fizjologii i immunologii organizmu.

Nagrody i wyróżnienia

envelopephone-handsetmap-markercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram